Ubytovací řád

Pronájem

Chata se pronajímá jako celek, a to ideálně v týdenních turnusech – od soboty do soboty. Není-li chata rezervována na týdenní turnus, lze ji pronajmout i na víkend či prodloužený víkend (2–3 noci). V chatě lze ubytovat maximálně šestnáct osob.

Cena týdenního či víkendového pronájmu se řídí ceníkem. Do cen za pronájem nejsou započítány poplatky za elektřinu, které hosté platí bezprostředně po ukončení pobytu. Cena se řídí následujícím ceníkem: 2,23 Kč/kWh bez DPH při nízkém tarifu a 5,48 Kč/kWh bez DPH při vysokém tarifu.

Rezervace, storna a kauce

Chatu lze rezervovat e-mailem (info@chatapotucky.cz) nebo telefonicky (+420 775 218 666). Závazná rezervace vzniká uzavřením smlouvy a složením zálohy, která činí třicet procent ceny pronájmu.

Od smlouvy lze odstoupit do sedmi dnů od jejího uzavření a tehdy mají hosté nárok na vrácení zálohy. Jinak je záloha nevratná.

Při příjezdu jsou hosté povinni složit kauci ve výši pěti tisíc korun na případné škody na majetku. Tato kauce bude vrácena v den odjezdu.

Příjezd a odjezd

Ubytování je možné v den příjezdu od 15.00 hod. nebo po dohodě i dříve. V den ukončení pobytu je chatu nutné opustit do 10.00 hod.

Pravidla ubytování

Hosté mohou využívat všechny prostory chaty a její vybavení.

Hosté mohou využívat parkovací místa náležející k pozemku.

Hosté jsou povinni dodržovat čistotu a neničit vybavení chaty.

Teplo v chatě si hosté udržují sami (otop je k dispozici).

Domácí zvířata jsou v chatě vítána.

V případě, že dojde ke škodě na majetku, jsou hosté povinni o tom bezodkladně informovat majitele a uhradit případné náklady.

V případě nouze nebo jakékoli kalamity lze volat na telefonní číslo (+420) 606 631 085 nebo
(+420) 724 215 294.

(+420) 775 218 666