Vítejte na chatě v srdci Krušných hor

Nabízíme týdenní nebo víkendové pronájmy horské chaty pro rodiny či skupiny do šestnácti osob. Vybavená chata leží na okraji obce Potůčky poblíž hranic s Německem a je obyvatelná celoročně. Přímo v místě se nachází Skiareál Potůčky, další skiareály včetně jednoho z největších lyžařských center v Čechách, Skiareálu Plešivec, jsou poblíž. Lokalita je oblíbena také mezi běžkaři, kteří využívají síť běžeckých tras či osvětlený a uměle zasněžovaný okruh v německém Johanngeorgenstadtu, který je v těsném sousedství. Na jaře a v létě si přijdou na své cyklisté, neboť okolí je protkáno cyklostezkami.

Jak funguje pronájem

Chatu si mohou pronajmout rodiny nebo skupiny do šestnácti osob. Objekt pronajímáme jako celek, a to na týden – od soboty do soboty. V případě volných kapacit lze chatu pronajmout také na víkend nebo prodloužený víkend – dvě až tři noci. Ceny za týdenní a víkendové pronájmy najdete na stránce Ceník a rezervace. V ceně je započítán pronájem chaty, využívání jejího vybavení a parkovacích míst. Do cen nejsou započítány poplatky za spotřebované energie, které nájemce hradí po skončení pobytu. Podmínky pronájmu se řídí Ubytovacím řádem.

Co vás bude zajímat

LOKALIZACE A DOSTUPNOST. Chata leží na okraji krušnohorské obce Potůčky na česko-německých hranicích. Chata je hned pod lesem a vede kolem ní klidná udržovaná silnice, takže je bez problémů dostupná i v zimě. U chaty jsou k dispozici čtyři parkovací místa. V létě je možné využít zahradní posezení s krbem a ohništěm. (Prohlédněte si mapu...)

UBYTOVACÍ MOŽNOSTI. Chata disponuje pěti vybavenými pokoji, v nichž lze pohodlně ubytovat až šestnáct osob. Pokoj v přízemí je určen pro dvě osoby, v každém ze tří větších dvojpokojů v patře jsou čtyři lůžka, v jednom menším pak dvě lůžka. (Prohlédněte si plánek...)

SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ. V přízemí je předsíň s odkládacím místem na sportovní potřeby (lyže, lyžařské boty), dále pak standardně vybavená kuchyně (linka, sporák s troubou, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské potřeby) a společenská místnost s televizí. V chatě jsou dvě koupelny vybavené sprchovými kouty, k dispozici je pračka. Toalety jsou také dvě – jedna v přízemí, druhá v patře.

ENERGIE. Chata je elektrifikovaná a napojená na vodovodní řad. Ve všech místnostech je ústřední topení napojené na poloautomatizovaný kotel, v němž topí nájemci chaty, kteří mají k dispozici zásobu paliva.

(+420) 775 218 666