O chatě

Nabízíme ubytování pro rodiny nebo skupiny do šestnácti osob. Chatu pronajímáme jako celek, a to na týden - od soboty do soboty. V případě volných kapacit lze chatu pronajmout také na víkend nebo prodloužený víkend - dvě až tři noci. Ceny za týdenní a víkendové pronájmy najdete na stránce Ceník a rezervace. V ceně je započítán pronájem chaty, využívání jejího vybavení a parkovacích míst. Do cen nejsou započítány poplatky za spotřebované energie, které nájemce hradí po skončení pobytu. Podmínky pronájmu se řídí ubytovacím řádem.

 

Lokalizace a dostupnost

Chata leží na okraji krušnohorské obce Potůčky na česko-německých hranicích. Chata je hned pod lesem a vede kolem ní klidná udržovaná silnice, takže je bez problémů dostupná i v zimě. U chaty jsou k dispozici čtyři parkovací místa. V létě je možné využít zahradní posezení s krbem a ohništěm. Prohlédněte si mapu...

.

Ubytovací možnosti

Chata disponuje pěti vybavenými pokoji, v nichž lze pohodlně ubytovat až šestnáct osob. Pokoj v přízemí je určen pro dvě osoby, v každém ze tří větších dvojpokojů v patře jsou čtyři lůžka, v jednom menším pak dvě lůžka. Prohlédněte si plánek...

 


Sociální zázemí

V přízemí je předsíň s odkládacím místem na sportovní potřeby (lyže, lyžařské boty), dále pak standardně vybavená kuchyně (linka, sporák s troubou, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské potřeby) a společenská místnost. V chatě jsou dvě koupelny vybavené sprchovými kouty, k dispozici je pračka. Toalety jsou také dvě - jedna v přízemí, druhá v patře.

 


Energie

Chata je elektrifikovaná a napojená na vodovodní řad. Ve všech místnostech je ústřední topení napojené na kotel, v němž topí nájemci chaty, kteří mají k dispozici zásobu dřeva.

.

 

Další vybavení

Televize, hi-fi věž.
.

.

.

Co u nás najdete

 • Skiareál Potůčky

  18.8.2014

  Lyžařský areál potůčky500 metrů od chaty je lyžařský areál se snowparkem a lyžařskou školou.

 • Skiareál Plešivec

  18.8.2014

  Skiareál PlešivecNa nedalekém Plešivci je jeden z největších a nejmodernějších českých skiareálů.

 • Běžkařský okruh Johanngeorgenstadt

  18.8.2014

  Běžkařský okruh JohanngeorgenstadtHned za hranicí je zasněžovaný běžkařský okruh s umělým osvětlením.

 • Krytý plavecký bazén

  13.8.2012

  Krytý plavecký bazénV sousedním Johanngeorgenstandtu je krytý plavecký bazén.

 • Tržnice Potůčky-Breitenbach

  13.8.2012

  Tržnice Potůčky-BreitenbachNa hranici obce s Německem je největší tržnice západočeského regionu.

Kontaktujte nás

CHATA POTŮČKY

Potůčky 4
Karlovarský kraj
362 35 Potůčky

E-mail: info@chatapotucky.cz
Tel.: 775 218 666

Mapapotucky1
Zvětšit mapu

775 218 666

GPS: 50.4250386N, 12.7317114E